Školení

Jsme držiteli akreditace k provádění školení řidičů.

Druhy prováděných školení:

Délka trvání a obsah jednotlivých školení se řídí zákonem. V případě školení řidičů vozidel do 3,5t (referenti) je možno obsah i délku školení přizpůsobit dle požadavků zákazníka. Všechny druhy školení je nutno dohodnout s alespoň 10-ti denním předstihem z důvodu splnění zákonné povinnosti odeslání seznamu účastníků na příslušné úřady. Termín školení lze dohodnout telefonicky s vedoucím školicího střediska nebo na kontaktním emailu školení. V tomto předstihu je taktéž požadováno doručení seznamu účastníků (příjmení, jméno) na kontaktní email školení.

Kontaktní formulář
Poslat odkaz

Autoškola Zuzaník Zlín připravuje mladé řidiče již od roku 1991. Pomohli jsme k získání řidičského oprávnění již více než 5000 lidí. Výuku a výcvik provádíme na moderních klimatizovaných vozidlech dle časových možností jednotlivých žáků. Provádíme výuku a výcvik pro skupiny A,B,C,D,E,T.


Zde nabízíme ke stažení formuláře potřebné k přihlášení do autoškoly.

Pro přihlášení do autoškoly je nutný zdravotní posudek potvrzený lékařem. Žádost o oprávnění má dvě strany, přijmout ji můžeme, bude-li vytištěná oboustranně na jeden list!