Autoškola Zlín, školicí středisko Zlín

Autoškola připravuje mladé řidiče již od roku 1991. Pomohli jsme k získání řidičského oprávnění již více než 5000 lidí. V současné době nabízíme výuku a výcvik pro skupiny řidičských oprávnění AM, A1, A2, A, BE, C, CE. Po celý čas se také věnujeme dalšímu vzdělávání řidičů formou školení a to jak profesionálů, tak amatérů. Veškerý výcvik a výuka jsou prováděny v souladu s platnými zákony a předpisy, pomocí kvalitního soudobého vybavení a profesionálních instruktorů. Našim cílem je naučit Vás dobře řídit, ne jen zprostředkovat řidičák. Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich služeb!

Již ani krok pěšky....

K výuce v naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

Originálně zpracovaná, kreativní učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. V závěru učebnice pak jistě využijete i tzv. ostré testy, včetně tabulek pro zápis vašich odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti. Výukový CD ROM obsahující stovky názorných obrázků, animace a videa používáme při výuce na učebně. Tentýž CD ROM pak poslouží i Vám, žákům, při samostudiu. Především interaktivní forma Vás vtáhne do hry. Můžete volit různé varianty, můžete o dané problematice s počítačem komunikovat, můžete si hrát. Učení se stává zábavnějším.

Kontaktní formulář
Poslat odkaz

Autoškola Zuzaník Zlín připravuje mladé řidiče již od roku 1991. Pomohli jsme k získání řidičského oprávnění již více než 5000 lidí. Výuku a výcvik provádíme na moderních klimatizovaných vozidlech dle časových možností jednotlivých žáků. Provádíme výuku a výcvik pro skupiny A,B,C,D,E,T.


Zde nabízíme ke stažení formuláře potřebné k přihlášení do autoškoly.

Pro přihlášení do autoškoly je nutný zdravotní posudek potvrzený lékařem. Žádost o oprávnění má dvě strany, přijmout ji můžeme, bude-li vytištěná oboustranně na jeden list!